Rada nadzorcza online? Jak to działa?

Legal Tech Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chorzowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także dynamicznie zmieniającym się przepisom prawa powszechnie obowiązującego stworzyła platformę do prowadzenia Walnych Zgromadzeń Wspólników, a także Rad Nadzorczych Spółek kapitałowych w formie zdalnej.

Aplikacja stworzona przez praktyków

Aplikacja stworzona przez profesjonalistów przy współpracy z praktykami oraz teoretykami prawa pozwala na profesjonalne przeprowadzenie zarówno zwyczajnych, jak i nadzwyczajnych walnych zgromadzeń wspólników spółek kapitałowych, a także rad nadzorczych w spółkach kapitałowych. Wymogiem będącym elementem niezbędnym po stronie Spółki kapitałowej w zakresie możności przeprowadzania zgromadzeń wspólników przy wykorzystaniu aplikacji to uchwalenie przez radę nadzorczą, a w razie jej braku, przez wspólników regulaminu zasad udziału w tak przeprowadzanym zgromadzeniu. Do uchwalenia regulaminu wystarczająca jest przy tym pisemna zgoda wspólników reprezentujących bezwzględną większość głosów (nie jest konieczne odbycie zgromadzenia).

Nowe innowacyjne rozwiązanie

Aplikacja jest w pełni spójnym, nowoczesnym i zdecydowanie innowatorskim rozwiązaniem dostosowanym na miarę potrzeb, które w obecnej sytuacji zostały wykreowane nie tylko przez sytuacje spowodowane wirusem COVID-19, ale również prężnie rozwijającą infrastrukturę 5G. Aplikacja umożliwia odbycie walnego zgromadzenia, a także rady nadzorczej spółek kapitałowych w każdym momencie i w każdym miejscu z wykorzystaniem dostępu do Internetu.

Wygodniejsze zarządzanie spółkami

Aplikacja, zdaniem teoretyków i praktyków prawa, pozwoli w szerszej perspektywie zarządzać spółkami kapitałowymi ze względu na nowe uwarunkowania prawne, a także ciągłe udoskonalanie naszego systemu do głosowania związane ze zmieniającymi się wymaganiami rynku. Aplikacja daje możliwość akcjonariuszom oraz wspólnikom spółek kapitałowych do większego zaangażowania w sprawy spółki, a przede wszystkim do mocniejszego wyrażania swojego zdania w przedmiocie kierunku rozwoju spółki.

Podstawa prawna

Krok po kroku?

Zobacz jak wygląda cały proces zamówienia Walnego Zgromadzenia Online

Krok 1

Wybierz typ usługi

Wejdź na naszą stronę główną lub na podstronę Nasza oferta wybierz typ usługi jaką jesteś zainteresowany. Jeśli jest to usługa “Premium” wybierz również datę oraz godzinę w kalendarzu, jeśli wystarczy Ci usługa “STANDARD” kliknij w przycisk “Rezerwuję”, wypełnij formularz i przejdź do płatności.

Krok 2

Potwierdź zamówienie

Potwierdź zamówienie i przejdź do szybkich płatności. Jak tylko zarejesturjemy Twoją płatność, a powinno się to wydażyć w ciągu kilku minut otrzymasz maila z potwierdzeniem zamówinia.

Krok 3

Walne Zgromadzenie

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz od na na Twój adres email dane do logowania do sytemu Zdalne Walne, skonfiguruj system i możesz rozpoczynać Walne zgroamdznie.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz informacji dotyczących systemu, płatności lub innych. Napisz do nas lub zostaw nam swój nr telefonu. Odpiszemy lub oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.