O nas

Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem działającym w dziedzinie LegalTech. Korzystamy z najnowszych technologii, aby umożliwić spółkom i organizacjom odbywanie zgromadzeń oraz posiedzeń w sposób zdalny, z zachowaniem pełnego i aktywnego uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.

Założycielami ZdalneWalne są przedstawiciele wolnych zawodów prawniczych: adwokaci, radcowie prawni i doradcy podatkowi, zajmujący się od lat obsługą prawno-podatkową biznesu. Wiemy jak działają spółki, z jakimi wyzwaniami mierzą się ich zarządy, rady nadzorcze oraz wspólnicy. Dbamy jednocześnie o to, aby innowacyjne technologie, które tworzymy i wprowadzamy w życie, działały zawsze w zgodzie z obowiązującym prawem.

Bartosz Szaleniec


Współzałożyciel, Prezes Zarządu

Na co dzień zajmuję się prawem spółek i prawem podatkowym. Moją rolą jako prawnika jest odnajdywanie odpowiednich rozwiązań dla klientów. W dzisiejszym świecie, najlepsze efekty osiągamy  gdy skuteczne rozwiązania prawne wsparte są przez nowoczesne mechanizmy jakie daje technologia.

 

Piotr Kochanecki

Współzałożyciel, Członek Zarządu

Świat prawa i podatków dynamicznie się zmienia nieuchronnie podążając w kierunku informatyzacji i cyfryzacji. Jako doradca podatkowy stykam się z tym na co dzień. W ramach tego trendu powstaje wiele narzędzi, dzięki którym możemy pracować szybciej i efektywniej oszczędzając nasz cenny czas. Dlatego wierzę, że tworzone przez nas rozwiązania pomogą usprawnić również Państwa pracę i procesy zarządzania w Państwa organizacji.

 

Michał Pełszyński

Współzałożyciel, Wspólnik

Intensywny rozwój ekonomiczny, z jakim mamy do czynienia na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nieustannie generuje zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania, w tym w dziedzinie prawa. Specjalizuję się w obsłudze przedsiębiorstw, a przede wszystkim spółek prawa handlowego. Zdobyte wiedza i doświadczenie pozwalają na podążanie za trendami technologicznymi, czego efektem jest udział w projekcie ZdalneWalne.

 

Tomasz Rak

Współzałożyciel, Wspólnik

Prowadząc od wielu lat obsługę prawną spółek prawa handlowego uczestniczyłem w przygotowaniu innowacyjnych rozwiązań prawnych odpowiadających ich potrzebom. Jako radca prawny doradzam przedsiębiorcom między innymi z branży telekomunikacyjnej, IT, budowlanej i transportowej. Dynamicznie zmieniające się otoczenie gospodarcze wymaga rozwijania nowoczesnych narzędzi z pogranicza prawa i informatyki, które wspomagają działanie wszystkich organów spółek.

 

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz informacji dotyczących systemu, płatności lub innych. Napisz do nas lub zostaw nam swój nr telefonu. Odpiszemy lub oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.