O nas

Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem działającym w dziedzinie LegalTech. Korzystamy z najnowszych technologii, aby umożliwić spółkom i organizacjom odbywanie zgromadzeń oraz posiedzeń w sposób zdalny, z zachowaniem pełnego i aktywnego uczestnictwa wszystkich zainteresowanych.

Jak powstał pomysł?

Nastały czasy pandemii, gdzie kontakt F2F był bardzo ograniczony, a konieczność wypełniania obowiązków spółek nie został wstrzymany.
Wiemy jak działają spółki, z jakimi wyzwaniami mierzą się ich zarządy, rady nadzorcze oraz wspólnicy. W momencie wybuchu pandemii udało się nam podjąć współpracę, zaczynając od pomysłów, które narodziły się przy przysłowiowej kawie. Stwierdziliśmy, że aby pomóc spółką, które obsługujemy, potrzebujemy narzędzia, które umożliwi przeprowadzanie walnych zgromadzeń drogą online.

Od idei do realizacji

Gdy pojęliśmy decyzję, że „wchodzimy w to” w pierwszym etapie prac skupiliśmy się na tym jakie funkcje musi posiadać aplikacja i już na tym etapie wiedzieliśmy, że musi to być system, który umożliwi przeprowadzanie walnych zgromadzeń wspólników, posiedzeń rad nadzorczych czy posiedzeń zarządu. Jako podstawowe funkcjonalności wskazaliśmy już na tym etapie możliwość aktywnego udziału każdego członka spotkania, a co za tym idzie możliwość głosowania jawnego lub tajnego, zgłaszanie sprzeciwów, wgląd w porządek obraz oraz wyników przeprowadzonych głosowań. Już na tym etapie wzięliśmy pod uwagę możliwość generowania automatycznych raportów.
Kolejnym krokiem było znalezienie osoby, która pomoże nam taką aplikację stworzyć i jednocześnie będzie czuwać nad nią – co zakończyło się sukcesem, czego wynikiem jest obecny wygląd aplikacji.

Strategia na przyszłość

Cały czas staramy się rozwijać aplikację, dążymy do tego by była dopasowana do potrzeb każdego z naszych klientów, ponieważ do każdego zapytania ofertowego podchodzimy indywidualnie. Aplikacja zmienia się i ewoluuje, a jednocześnie weryfikujemy, czy każda wprowadzona funkcjonalność jest zgodna z ciągle zmieniającym się prawem.

Opinie naszych klientów

Nasi klienci, piszą...

Przeczytaj poniżej opinie naszych klientów, jak nasze oprogramowanie do organizacji walnego zgromadzenia online ułatwia życie i prowadzenie biznesu

Większość wspólników naszej spółki przebywa na stale zagranicą. Koszty podróży i zakwaterowania powodowały, że od dawna szukaliśmy możliwości odbywania walnego zgromadzenia w sposób zdalny. ZdalneWalne, umożliwiło nam w sposób ważny i zgodny z prawem organizować posiedzenia wspólników on-line. Dzięki temu oszczędzamy kilka tysięcy złotych rocznie, nie wspominając już o kolosalnej oszczędności czasu.

Iwona Poloczek

Musieliśmy w naszej spółce pilnie podjąć ważną uchwałę, gdy akurat wybuchła epidemia i kluczowi wspólnicy musieli poddać się kwarantannie. Obawialiśmy się, że nie uda nam się zorganizować walnego zgromadzenia, gdy trafiłem na ZdalneWalne. Po krótkiej konsultacji z prawnikiem, sprawnie przeprowadziliśmy walne zgromadzenie online i, co najważniejsze, podjęliśmy kluczową uchwałę. Polecam ten produkt zwłaszcza firmom, które mają trudność z zebraniem całego składu wspólników w jednym miejscu i czasie.

Kamil Wroński

Co prawda, okazjonalnie organizowaliśmy już spotkania naszej rady nadzorczej w formie wideokonferencji. Nigdy jednak na tego typu posiedzeniach nie podejmowaliśmy istotnych uchwał. Obecnie korzystamy z ZdalneWalne, bo dzięki temu mamy pewność, że wszelkie głosowania (tak: tajne, jak i jawne) będą ważne wiążące prawnie.

Adam Nowak

Masz pytania? Napisz do nas i zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Opisz nam swoje potrzeby, pytania lub wątpliwości. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe! Lub zadzwoń pod numer:

    Legal Tech Solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chorzowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także dynamicznie zmieniającym się przepisom prawa powszechnie obowiązującego stworzyła platformę do prowadzenia Walnych Zgromadzeń Wspólników, a także Rad Nadzorczych Spółek kapitałowych w formie zdalnej.